Morgan mistrem v Masters

49 letý Darren Morgan (Wales) je Mistrem Evropy v kategorii Masters. Je to bývalý profesionál, který se narodil v Newportu. Ve finále porazil Jamie Bodle (Anglie) v sobotu odpoledne v pražském Top Hotelu 6-2 a dosáhl tím na svůj 6. titul v této kategorii.

 

"Celý týden jsem nehrál moc dobře, ale všechny dobré strky jsem si schoval na Jamieho. Je to vynikající hráč. Jsem v sedmém nebi po tomto vítězství." Cítíte to stejně jako Vaše první vítězství? "No, nikdy nevíte, kdy je to bude vaše poslední, a pokud budete mít tuto šanci znovu", řekl nám také amatérský mistr světa z roku 1987 a bývalý hráč číslo 8 světového profesionálního žebříčku. Main tour hrál od roku 1988 do roku 2007.

 

"Věnuji toto vítězství mé rodině, která trpí mými absencemi. Hlavně moje žena, Tracy, a moji tři dcery, Paige, Holly a Ellie May", sdělil nám letošní mistr Walesu.

Další z kategorie "Ze světových turnajů"

Novinky z ostatních sekcí


Warning: file_get_contents(http://vysledky.ceskysnooker.cz/2019%2F20/season-ranking-top-16-no-user-links): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /disk_1/www/cz/ceskysnooker/www/wp-content/themes/tournament-manager/templates/left_content.php on line 34
ŽEBŘÍČEK ČR