ARENIA TOUR – AR 2

2. turnaj AR 2, klubové série ARENIA TOUR už má svého vítěze.

Skupinami prošli hladce podle papírových předpokladů z prvních míst Osip Zusmanovič a Jan Matějíček bez ztráty frame. Další dva vítězové skupin, Jindra Prchal i Josef Velíšek z Plzně ztratili shodně 2 framy.

Do playoff postoupili z druhých míst Jan Chvátal, Kamil Klejna, Marek Vyčítal a Tomáš Náhlík.

První čtvrtfinále mezi Osipem Zusmanovičem a Tomášem Náhlíkem mělo jednoznačný průběh a Osip suveréně postoupil do semifinále.

Jindra Prchal si poradil s Kamilem Klejnou 2:1. Kamil kousal jak mohl, ale Jindra prokázal svou kvalitu a rozhodující frame si pohlídal.

Jan Matějíček nastoupil na Marka Vyčítala zostra, hned v prvním framu zahrál náběh 39. Od začátku zápas kontroloval a s výsledkem 2:0 postoupil  do semifinále.

Poslední čtvrtfinále vyhrál Pepa Velíšek nad Honzou Chvátalem 2:0, především díky konzistentnímu potápění.

V prvním semifinále Osip vyděsil hned v prvním frame Jindru Prchala náběhy 42 a 33. Ani ve druhém frame nepouštěl Jindru do moc šancí a frame si pohlídal 64:29.

Ve druhém semifinále Pepa Velíšek zkoušel Honzovi Matějíčkovi vzdorovat jak uměl. Jakmile tam ale Pepa Honzu pustil, tak ten dokázal skoro každou, i hodně těžkou dlouhou červenou potopit i s přívodem. Proti větru se “….” těžko. Honza tak nepřipustil žádné drama a 2:0 postoupil k Osipovi do finále.

AR2 fin

Finále ukázalo, proč oba jeho účastníci neztratili do té doby v turnaji žádný frame.

Od prvních dvou framů bylo zřejmé, že se bude jednat o naprosto vyrovnané finále. Oba hráči dělali velice málo chyb v potápění, velmi dobře se drželi v pozici a každý frame se lámal až na jedné, často vynucené chybě.

Po velmi kvalitním výkonu obou hráčů zápas dospěl za stavu 2:2 k rozhodujícímu framu. V něm začal dobře Honza Matějíček. Zahrál 21 s pozicí na černé a s možností dalšího pokračování na červených pod růžovým bodem a s Osipem to nevypadalo růžově. Honza ale černou zahranou kvůli přívodu hodně silně vyklepává a Osip stále žije. Osip si uvědomuje, že tohle je šance, a že potřebuje zabrat. Velmi chytře kontroluje frame a vychází mu i několik velmi obtížných potopení. Honzovi odskočí na 42:25 a následuje série jistot. V jednu chvíli se Osip rozhoduje pro jistotu silným tahákem červené u mantinelu za středovou kapsou. Tahák je ale až “moc dobrý. Bílá se rozjede rovně podél mantinelu, škrtne si o zaoblení středové  kapsy a vyjíždí do pozice pro Honzu. Ten se sklání a nekompromisním náběhem 42 uklízí celý stůl a zavírá rozhodující frame. Stává se tak vítězem AR 2, druhého turnaje ARENIA TOUR.

Kompletní výsledky →

Další z kategorie "Články"

REGISTRACE NA QSCHOOL OTEVŘENA

CALLING ALL AMATEUR
SNOOKER PLAYERS

 

Q School 2020 is open for entry

This is your players chance to earn a 2 Year Tour Card
and become a professional snooker player

click here for the entry pack

Qualification to the tour will be limited to 12 players and there are currently NO plans to issue Tour Cards to the top four on the Q School order of Merit.

This event will close for entry on
Wednesday, 8 April 2020 at 12 noon

Entry into our events is via the tournament online entry system (https://www.wsplayers.com/), and by logging on
using your unique username and password.

CORONAVIRUS

The latest guidance from the UK Government may be found below, together with the website link.  For those players who enter, please let us know (suzanne.goscombe@wst.tv & simon.brownell@wst.tv) if any of the following affects you:

Stay indoors and avoid contact with other people if you’ve travelled to the UK from the following places, even if you do not have symptoms:
 • anywhere in Italy on or after 9 March
 • specific areas in northern Italy in the last 14 days
 • Iran in the last 14 days
 • Hubei province in China in the last 14 days
 • Daegu, Cheongdo or Gyeongsan in South Korea in the last 14 days
Stay indoors and avoid contact with other people if you’ve travelled to the UK from the following places in the last 14 days and have a cough, high temperature or shortness of breath, even if your symptoms are mild:
Italy (outside specific areas in northern Italy) before 9 March
 • mainland China outside of Hubei province
 • South Korea outside of Daegu, Cheongdo and Gyeongsan
 • Cambodia
 • Hong Kong
 • Japan
 • Laos
 • Macau
 • Malaysia
 • Myanmar
 • Singapore
 • Taiwan
 • Thailand
 • Vietnam

Novinky z ostatních sekcí


Warning: file_get_contents(http://vysledky.ceskysnooker.cz/2019%2F20/season-ranking-top-16-no-user-links): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /disk_1/www/cz/ceskysnooker/www/wp-content/themes/tournament-manager/templates/left_content.php on line 34
ŽEBŘÍČEK ČR